Skontaktuj się z nami!

Kursy w Opolu Organizowane są w sali szkoleniowo-konferencyjnej w OCEO przy ulicy Drobiarskiej. To nowoczesny budynek z powierzchnią szkoleniową 200 mkw.

W do dyspozycji 30 leżanek podnoszonych elektrycznie, 30 mat do terapii Theraband, rzutnik multimedialny HD. Sala jest klimatyzowana!

W przypadku organizacji kursu PNF Pacjenci to podopieczni Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji.

40 metrów od miejsca kursów jest restauracja Karczma Strzecha lub 800 metrów restauracja z pyszną kuchnią domową Restauracja Sznycelek. Możliwy dowóz kateringowy, przerwy kawowe i wszystko na najwyższym poziomie!

 

Kontakt

Adres: ul. Samborska 15, 45-316 Opole

Telefon: 609-649-876

Email: kontakt@akademia-rehabilitacji.pl

Formularz kontaktowy

Opinie o szkoleniach

"Gorąco polecamy to szkolenie, każdy kto pracuje w Zakładach Opiekuńczo
leczniczych, Domach Pomocy Społecznej powinien je przejść, tak jak Kurs o
podnoszeniu, przenoszeniu i pozycjonowaniu chorych i Oczywiście
Międzynarodowy Kurs stymulacji Bazalnej."

Mgr Monika Skomra
Kierownik Rehabilitacji
ZOL Fundacji Światło w Toruniu

 

"Pan Grzegorz wykazuję się wielkim doświadczeniem w zakresie pracy z pacjentem neurologicznym i na kursach podaje nam wiele ciekawych przypadków z którymi możemy spotkać się na co dzień w naszych gabinetach. Nie ukrywam wiele z nich wdrażam do pracy ze swoimi pacjentami i daje mi to bardzo pozytywne rezultaty. Poza tym przedstawia nam człowieka jako osobę, którą uzdrawiamy nie tylko poprzez ćwiczenia, ale także poprzez rozmowę i profesjonalne podejście."

 

mgr fizjoterapii Mateusz Górski
Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji
Neurologicznej w Polanicy Zdrój

 

"Prowadzący, cytujący hinduskiego misjonarza Anthony’ego de Mello, pokazuje jasno, iż nie tylko sucha wiedza i najlepsze umiejętności są najważniejsze w pracy z pacjentem neurologicznym, ale nasze nastawienie i motywacja oraz stworzenie komfortowych warunków w terapii. Uszkodzenia na poziomie centralnego układu nerwowego to nie tylko problem spastycznej kończyny czy deficyty czuciowe, ale przede wszystkim zmiany w całym ciele, a w szczególności w umyśle człowieka."

 

Mgr Tomasz Piojda

 

"Z wielką przyjemnością słuchałam Grzegorza, który wykazał się szeroka wiedzą teoretyczna i praktyczną. Miła atmosfera pozwalała na bezpośredni kontakt z prowadzącym, zadawanie mu pytań i uzyskiwanie wyczerpujących odpowiedzi ubogaconych przykładami z jego wieloletniej pracy i ogromnego doświadczenia w pracy z pacjentami. Prezentowane techniki mogliśmy od razu wypróbować na sobie."

 

Mgr Aleksandra Groń
Szpital Wojewódzki w Opolu

 

"Dziękuję (mistrzu) za szkolenie o podnoszeniu i pozycjonowaniu chorych. Moje Dziewczyny (pielęgniarki i opiekunki) codziennie rozmawiają o tym czego się nauczyły. Nie chcę za bardzo kadzić, aby woda sodowa nie uderzyła do głowy i nie zaszkodziła, ale To co pokazałeś w te parę godzin wywołało bardzo duże  poruszenie w Oleśnie."

 

mgr Renata Bienias

 

Bardzo dziękuję Grzegorzu za ten warsztat. Jak zauważyłeś po nas moglibyśmy Cię tak słuchać cały czas. Twoje doświadczenie, wiedza i niesamowite przypadki pokazują jaka rehabilitacja i komunikacja z pacjentem jest ważna i bezcenna. Jak zwykle za krótko ????????????. Pojechałam za Tobą nawet 200 km bo wiem ze każdy wykład, warsztat, konferencja prowadzona przez Ciebie jest bezcenna i warta poświęcenia czasu.

 

Mariola